اگر از اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور اطلاع ندارید،لازم است که بدانید ، مدرک دانشگاه پیام نور همچون مدارک دانشگاه های سراسری دولتی توسط معتبر ترین مرجع رسمی آموزش کشور یعنی همان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر می گردد. از لحاظ اعتباری ، مدارک دانشگاه پیام نور مسلما جزو معتبر ترین مدرک سیستم آموزش عالی کشور ایران می باشد که این اعتبار در نوع پذیرش دانشجو و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در سایر دانشگاه ها و مراجع آموزش جهان کاملا مشخص و مایه افتخار آفرینی ما ایرانیان است.

خیر،مدرک پیام نور مدرک رسمی از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری می باشد و با مدارک معادل قابل قیاس نمی باشد و کلمه فراگیر در مدرک قید نمی شود.

بلی دانشگاه پیام نور زیر گروه دانشگاه سراسری محسوب میشود

خیر

بله،پس از ترم دانشپذیری برای تمامی دانشجویانترم دوم از طرف دانشگاه پیام نور معافیت تحصیلی صادر می گردد.(دوره ی دانش پذیری معافیت ندارد)

خیر، دروسی را که در ترم اول می گذرانید جزو دروس دانشگاهیتان بوده و جزو تعداد واحد هایی محسوب می شود که می بایست در مقطع کارشناسی و یا ارشد بگذرانید.و از جمع 32 واحد ارشد کسر میشود.

خیر، داوطلب می تواند بدون توجه به رشته تحصیلی مقطع خود ، هر رشته ای را که به آن علاقه مند است انتخاب نماید.

آنچه مسلم است ، با توجه به فرصت کوتاه مطالعه کتاب های درسی تا زمان برگزاری آزمون نهایی ، همچنین حجم فراوان و پیچیدگی محتوای کتاب های درسی ترم دانشپذیری ، مطالعه صرف کتاب ها به هیچ عنوان نمی تواند پاسخگوی نیازهای آموزشی دانشپذیران گرامی باشد.

بلی، همانند دانشجویان سایر دانشگاه‌ها، می توانند از وام تحصیلی بهره‌مند شوند.

خیر، فقط دانشجوی مشروطی دارد.

بلی، و تلاش می‌شود تعداد کلاس‌ها، افزوده شود.

خیر

خیر، در حال حاضر در رشته‌های علوم پزشکی، دانشجو ندارد.

بلی

3.5 سال