برگزاری دوره ها فراگیر به سه شکل انجام میشود و برای دانشپذیران محترم این امکان وجور دارد با توجه به شرایط خود یکی از دوره ها را انتخاب کنند.

کلاس های حضوری

غیر حضوری (مکاتبه ای)

مکاتبه ای و آنلاین

کلاس های حضوری در محل موسسه واقع در محدوده خیابان شهید بهشتی برگزار میگردد و  توسط اساتید برتر دانشگاه پیام نور تمامی دروس تدریس میشود در چارت درسی فراگیر پیام نور برای هر درس بین ۱۰ الی ۱۲ جلسه برگزار میگردد. که به طور معمول کلاس ها پنجشنبه ها از ساعت ۱۴ به بعد و یا جمعه ها از صبح تا ظهر تشکیل میگردد. مشخصا با شرکت در کلاس ها شانس قبولی خود را افزایش داده و با توجه به حضور شما در کلاس جواب تمامی سوالات خود را پیدا کنید.

این امکان وجود دارد که برای پرداخت شهریه کلاس های حضوری از شرایط خاص پرداخت نقدی و اقساط استقاده کنید که در صورت پرداخت نقدی یکجا شامل تخفیف ۱۰ درصدی خواهید شد و در غیر اینصورت این امکان برای دانشپذیران وجود دارد با هماهنگی با واحد مالی به صورت اقساط شهریه خود را پرداخت کنند.

کلاس های غیر حضوری و یا مکاتبه ای به صورت خود خوان توسط دانشپذیران در منزل انجام میگردد و خدمات موسسه به دانشپذیران غیر حضوری طی ۳ مرحله ارسال بسته آموزشی صورت میگردد که شامل کتب اصلی ، جزوات و نمونه سوالات میباشد. با انتخاب دوره های غیر حضوری این شانس را دارید تا با زمان بندی مناسب و دلخواه خود پیش بروید و همینطور از جزوات تهیه شده مناسب منابع درسی خود و سوالات سال های گذشته آشنایی بیشتری با دروس اصلی خود داشته باشید.

برای ثبت نام در این دوره شرایط پرداخت اقساط هم موجود میباشد که  با هماهنگی با واحد مالی صورت می‌گیرد.

مکاتبه ای و آنلاین ترکیبی از دوره ی غیر حضوری و آنلاین میباشد که علاوه بر داشتن کتب اصلی ، جزوات و نمونه سوالات از کلاس های مجازی هم امکان استفاده دارید که با از استفاده از سایت و رمز عبوری که در اختیار شما گذاشته میشود میتوانید به صورت آنلاین از تدریس استاد استفاده کرده و همچنین این امکان وجود دارد تا صدای کلاس را ضبط کنید و در زمان دلخواه خود به صدای ضبط شده کلاس گوش دهید.

برای ثبت نام در این دوره شرایط پرداخت اقساط هم موجود میباشد که با هماهنگی با واحد مالی صورت می‌گیرد.